Site icon Çağrı Doğanay

Hatırlatma

Kazanç reddi şablonu Hatırlatma

Feragatname: Kazanç Tahmini, Sözü veya Teminat Yok

Onayladınız ve kabul ettiniz ki, biz gelecek kazancınıza dair herhangi bir çıkarım, teminat, söz, öneri, tahmin, beyan veya garanti vermedik, aynı şekilde alımınıza göre para kazanacağınıza dair de bir garanti vermedik ve kimseyi böylesi bir tahminle, sözle ya da vekâletle yetkilendirmedik.

Bazı gelir tabloları, kazanç ya da gelir örnekleri sadece ne kadar kazanabileceğinizi düşündüğümüz tahminlerimizdir. Örneklerden kadar iyi yapacağınızın hiçbir garantisi bulunmamaktadır. Şayet size sunulan bu rakamsal verilere güvenirseniz, sunulan bilgiler kadar iyi iş yapamama riskini de almalısınız. Bu husus, kazançların/gelirler örneklerinin parasal anlamda imkân dâhilinde, ya da kazanılabilir olan tanıtım kredileri ile ilgili olup olmadığını kapsamaktadır (bu tür kredilerin nakde çevrilebilir olup olmadığı).

Kazanç veya gelire ilişkin (parasal veya reklam amaçlı krediler, nakit paraya dönüştürülebilir veya dönüştürülemeyen) önceki başarıların ya da geçmiş sonuçların uygulanabilir olduğuna dair herhangi bir teminat yoktur. Aynı zamanda önceki başarılar, bilgilerden edinilen sonuçlar ya da stratejiler sizin gelecek başarınızın göstergesi olarak kullanılamaz. Kazanç yahut gelirlere ilişkin (parasal veya reklam amaçlı krediler, nakit paraya dönüştürülebilir veya dönüştürülemeyen) hiçbir bir beyan ya da iddia ortalama kazanç olarak algılanamaz.

(i) Ekonomi. Ek belirsizlik ve ekonomik risk oluşturan ekonomi, hem ulusal hem de dünya çapındaki ölçüde yapılan ticaretten ibarettir. Ekonomik gerileme ya da bunalım, [ÇAĞRI DOĞANAY] tarafından üretilen ürünlerin ve/ veya hizmetlerin sonuçlarını olumsuz etkileyebilir.

(ii) Başarıların veya eksiklerin. [sites.google.com/view/dijitalkimlik/] adresinde sunulan bilgi veya stratejileri kullanmadaki başarınız çeşitli faktörlere bağlıdır. Sizi, Özgeçmişinizi, iş ahlakınızı, bağlılığınızı, motivasyonunuzu, arzunuzu veya iş becerilerinizi veya uygulamalarınızı bilmediğimiz için ne kadar iyi olacağınızı bilmemizin hiçbir yolu yoktur. Bu nedenle, zengin olacağınızı, iyi iş çıkartacağınızı ya da kazanç (parasal veya reklam amaçlı krediler, nakit paraya dönüştürülebilir veya dönüştürülemeyen) sağlayacağınızı ima etmedik garanti de vermedik.

İnternet işletmeleri ve bunlardan elde edilen kazançlar, bilinmeyen riskleri içerir ve herkes için uygun değildir. Kayda değer zararlardan edinilen kavrayış ve bilgilerden tecrübeler edinmedikçe web sitesinde sunulan veya bizim tarafımızdan sağlanan bilgilere güvenemeyebilirsiniz. Buna ürün [ÇAĞRI] ürünleri ve /veya hizmetleri ve /veya [ÇAĞRI] ürünlerini ve /veya hizmetleri ayarlamak, işletmek ve /veya pazarlamak için harcadığınız paralar ve ayrıca, hiç kazanç elde edememiş olmanız (parasal veya reklam kredisi olsun olmasın, nakite dönüştürülebilir olup olmadığına bakılmaksızın) satın almak için ödenen paraların kaybedilmesi dâhildir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

(iii) İleriye Dönük Beyanlar. Bu Web sitesinden satın alınan veya indirilen malzemeler, ya da Web sitesinde yer alan malzemeler, 1995 yılındaki Düzenlenmiş Güvenlik Davası Kanunu kapsamında, ileriye dönük beyanlar içeren ya da üzerine kurulu olan bilgiler içeriyor olabilir. İleriye Yönelik Beyanlar beklentilerimizi veya gelecek olaylarının tahminlerini verir. Bu beyanlar tarihi ya da güncel olaylara tam anlamıyla ilişkili olmadığından, kolayca tanımlanabilirler. Beklemek, ölçmek, ümit etmek, tasarlamak, niyet etmek, planlamak, inanmak ve diğer başka kelime ve finansal başarı ya da potansiyel kazanç gibi birtakım tanımlamalar kullanıyorlar.

BU WEB SİTESİNDE VEYA WEB SİTESİNDEN KAYNAKLANAN DİĞER MALZEMELERDE BURADA VEYA TÜM İYİLEŞTİRME TABLOLARI, POTANSİYEL KAZANIMIMIZ ‘I İFADE ETMEK İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. BİRÇOK ETKEN, ASIL SONUCUNU BELİRLEMEDE BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR VE BİZİM VEYA HERHANGİ BİRİNİN SONUÇLARINA YAKIN BİR SONUÇ ELDE EDECEĞİNİN GARANTİSİ VERİLMEMİŞTİR. DOĞRUSU, BİZİM MALZEMELERİMİZDEN BİZİM FİKİRLERİMİZİN VE YÖNTEMLERİMİZİN SONUÇLARINA ULAŞILACAĞINA DAİR BİR GARANTİ DE VERİLMEDİ.

Gereken titizlik. İş kararları alırken gereken titizliği göstermeniz, dikkatli olmanız ve nitelikli uzmanlardan fikir edinmeniz tavsiye edilir. Böylesi bir harekete geçmeden evvel muhasebecinize, avukatınıza veya uzman danışmanınıza başvurmalısınız. Web sitesindeki hiçbir örneği, dokümanı veya başka bir içeriği göz ardı edemez veya tarafımızca verilen profesyonel tavsiyelerin eşdeğeri olarak düşünemezsiniz. Web sitesinde yer alan indirilebilir ya da satın alınabilir hiçbir malzeme/ materyal profesyonel tavsiye sağlamaz. Sorularınız için kendi muhasebecinize, avukatınıza veya uzman danışmanınıza başvurmalısınız.

Web sitesinde yer alan herhangi bir bağlantıyı, bilgiyi veya fırsatı kullanmanızdan veya bu sitenin sahibi tarafından açıklanan herhangi bir bilgi dâhilinde herhangi bir şekilde kullanımınızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarar için sorumluluk kabul etmiyoruz.

Alış fiyatı. Fiyatın aldığınız değer için adil olduğuna inanmamıza rağmen, [ÇAĞRI] ürünleri ve / veya hizmetleri için satın alma fiyatının keyfi olarak tarafımızca belirlendiğini biliyor ve kabul ediyorsunuz. Bu fiyatın nesnel standartlarla ilişkisi yoktur.

Exit mobile version