Site icon Çağrı Doğanay

Çağrı Doğanay Kim, Ne İş Yapıyor

Çağrı Doğanay; 18 yaşında ticarete atılmıştır. 21 yaşında teknoloji dünyasına ayak basarak 6 yıldır Teknoloji ve Web tabanlı projelerle ilgilenmektedir.

İş hayatında Kariyer ve Girişimci olmayı hedeflemiştir. Çağrı Doğanay 2016 yılında Kripto para devi Bitcoin ile tanışarak cloud mining alanında yatırımda bulunmuştur. Iceland ve Kazakistan’da yer alan Bitcoin üretim tesisleri sebebiyle 2017-2019 yılları arasında bir süre Iceland ve Kazakistan’da yaşamıştır. Daha sonra İstanbul’a dönüp online ve yüz yüze olarak, Blockchain teknolojisi, Pazarlama, Danışmanlık, Web yazılım, Google reklamları ve Facebook pixel hakkında bir çok kez seminer ve eğitimlere katılarak ilgili nişlerden resmî lisans hakkına sahip olmuştur.

“Yenilikçi, Çalışkan ve Özgür yaşam stili, insana kendini tanımasına olanak sağlar. 18 yaşımdan bu yana bana bu renkli yaşam fırsatını veren, sevdiğim işi yaparak 7 ülke seyahatini sağlayan kendime çok teşekkür ediyorum ve her gün defalarca şükrediyorum.”

Ya konuşulmaya değer bir şeyler yapacaksın, yada okunmaya değer şeyler yazacaksın.

Şu anda Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde ikamet ediyor. İşini severek yapıp profesyonelce 1. sıra reklam çalışmalarıyla türkiyede kendini tanıtmıştır. Büyük ölçekli işletmelerin detaylı projelerini üstlenerek büyük işler çıkartmıştır.

Google reklamları internet reklamcılığı sertifikasını hak kazanıp Google türkiye Resmi lisanslı iş ortağı statüsüne geçmiştir. Daha sonra yurt dışından birçok dijital eğitim alarak kripto paralar sektöründe öncü oldu. DMD Business adında amerika menşeili şahıs şirketi kurmuştur. Medya haber sitesi kurup 2017 yılından bu yana kripto paralar hakkında güncel içerikler paylaşmaktadır.
Türkiye’de yerel işletmelere Google reklam hizmeti sundu. Arama motorlarında 1. sıra çalışmaları yaparak küçük ölçekli işletmelerin internetteki reklam klavuzu olmuştur. Çağrı doğanay Kahramanmaraş İlinin Elbistan İlçesi’nde 1995 yılında doğdu. Online bir platform olan Danışmanlık Akademi’den mezun. Çağrı Doğanay hakkındaki bu biyografiyi okuduğunuz için çok teşekkür ederim, hedeflerim ise kendi projelerimin markasal ve Misyonel değerlerine sahip çıkarak çevreme ve aileme faydalı bir birey olabilmeyi, sokak hayvanlarını sahiplenmek sahiplendirmek. Danışmanlık hizmeti veya İnternet reklamları için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Exit mobile version